Zobrazit navigaci

Školní družina

Naše školní družina (dále ŠD) je součástí Základní školy Bavorov, příspěvková organizace. Jejím hlavním smyslem je starat se o kvalitní volnočasový program žáků. Družina je místem inspirujícím, místem pro radost a komunikaci, místem pro regeneraci sil. ŠD provozuje pravidelné vzdělávání dětí v době mimo vyučování. Školní vzdělávací program ŠD navazuje na vzdělávací program ZŠ.

V letošním školním roce dochází do školní družiny 112 dětí.  Činnost je rozdělena celkem do pěti oddělení -

I. oddělení K. Bayerová - 28 žáků

II. oddělení J. Nachlingerová - 24 žáků

III. oddělení E. Dudová - 30 žáků

IV. a V. oddělení - I. Milerová - 30 žáků

Školní družina je umístěna v samostatných budovách v areálu školy. Na travnaté ploše před školní družinou mají žáci k dispozici houpačky, skluzavku, domeček, pískoviště a další prvky pro volnočasové aktivity dětí. Oddělení školní družiny prošly rozsáhnou rekonstrukcí (zdivo, topení, osvětlení, podlahy). Jedno oddělení školní družiny využívá samostatnou učebnu v prostorách školních dílen. Družina ke své činnosti využívá dále školní hřiště, tělocvičnu, školní dílny a počítačovou učebnu. Každé oddělení je plně vybaveno množstvím her, také díky stanovené úplatě za ŠD ve výši 300,- za pololetí. Žáci zde mohou využít kromě her, tvoření apod. také multidokykový kapacitní displej, PC a notebooky.

V této kategorii zatím nejsou žádné příspěvky.

Zobrazeno 0 / 0