Projekt Liebenau

28/05/2024
Základní škola

     V úterý 28. května 2024 přivítala ZŠ Bavorov na své půdě učitele a žáky z partnerské školy z rakouského Liebenau v čele s panem ředitelem Alfredem Karrerem. Školní dětský sbor pod vedením paní ředitelky se představil písní Kdyby byl Bavorov a rakouské děti si na uvítání připravily svou regionální písničku i s patřičným pohybově rytmickým doprovodem.

     Program setkání zahrnoval sportovně společenské aktivity, kdy část dětí trávila dopoledne a odpoledne ve velké tělocvičně hraním florbalu a fotbalovým turnajem, který rakouští hosté vyhráli. V budově školy se odehrály deskové a společenské hry a v malé tělocvičně se uskutečnil turnaj ve vybíjené.

     Doufejme, že si všichni zúčastnění partnerský den náramně užili a my se budeme těšit na naši návštěvu do školy v Liebenau v červnu příštího roku.

Odkaz na fotogalerii