Zápis nových žáků

27/05/2024
Základní škola

Každoroční zápis nových žáků do 1. třídy proběhl na naší škole tentokrát 19. a 20. dubna. Většině předškoláků nebyly prostory naší školy neznámé, neboť ji již dříve navštívili společně s třídou z mateřské školy nebo zde dochází do 0. ročníku. Budoucí školáci se při zápisu po sdělení svého jména odvážně pustili do plnění úkolů nachystaných jejich budoucí paní učitelkou. Poznávání geometrických útvarů, počítání a doplňování počtu obrázkových bublinek, dokreslení postavy i zavázání kličky na tkaničce se dětem úspěšně dařilo. Své první školní vystoupení zakončili malí žáčci básničkou nebo písničkou. Pak už si mohli vybrat své odměny v podobě drobných dárečků a jít se s rodiči vyfotit na památku do veselého fotokoutku s vtipnými slogany. Všem 24 zapsaným dětem přejeme hodně radosti a úspěchů v 1. třídě.

Odkaz na fotogalerii