Výtvarné soutěžení s tématem LES

27/05/2024
Základní škola

Ve spolupráci s paní knihovnicí M. Kušnírovou z bavorovské městské knihovny se žáci naší školy zapojili do výtvarné soutěže vyhlášené Jihočeskou vědeckou knihovnou v Českých Budějovicích, Lesy České republiky s.p. a dalšími organizacemi. Malování s námětem ,,Lesy a příroda kolem nás“ bylo jimi letos vyhlášeno již jako 14. ročník, konkrétnější téma se mohlo dále zvolit: Hmyzí říše, Les na talíři, Život v lesních tůních, Houbová monstra, Lesní ptactvo a Komiksovým hrdinou v lese. Do 9. února musely být děti s pracemi hotové, další 2 měsíce byla jejích díla vystavena v knihovně. Zde i pak na jarním trhu 20. dubna jste nám pomohli vybrat do krajského kola z 89 skvělých prací v každé ze 4 kategorií vždy 3 nejlepší. Děkujeme za Váš zájem. V Českých Budějovicích získalo výborné hodnocení tvoření Natálky Blažíčkové ze 3. třídy – moc jí gratulujeme! Avšak všichni zúčastnění tvůrci naší školy si zaslouží velkou pochvalu a těšíme se na další zajímavé obrázky.

Odkaz na fotogalerii